Červenec 2016

Pátá vlna (film)

14. července 2016 v 21:58 | Alexis |  Recenze
Hlavní postavou je Cassie (Casiopea), která sama putuje zachránit a odvést svého bratra ze základny, kde podle informací shromažďují děti, jenž přežili všechny čtyři vlny, způsobené mimozemšťany. Ve filmu se jim přezdívá "Ti druzí"

Prázdninové bláznovství nazvané Pokémon GO

14. července 2016 v 20:04 | Alexis |  Názory a myšlenky
Pokémon Go. Každý o něm slyšel a většina hrála. Pojďte si přečíst můj článek a sami něčím přispějte do komentářem !

Slečna perfekcionalistka a její prázdniny (1.část)

3. července 2016 v 18:01 | Alexis |  Názory a myšlenky
INFORMACE
Ani nevíte, jak moc jsem se těšila na prázdniny. Tento rok byl pro mě ta nejtěžší zkouška. Přesto mám divný pocit, protože na prázdniny nemám žádné plány. To znamená asi více článků a psaní mého příběhu (který tu ale neuveřejnímm). Dívala jsem se na nějaké blogy, když mi bylo kolem deseti let a už v té době jsem viděla rozdíl mezi osobním deníkem a článkem. Proto mi věřte, že text, který teď píšu jsem si velmi dlouho rozmýšlela. Nedokážu jen něco napsat a ihned zveřejnit. Musím se vždy zamyslet a upravovat a upravovat, protože jsem po rodičích perfekcionalistka (v některých ohledech).
Jsem nebo spíš byla v osmé třídě, což znamená, že za rok půjdu na gymnázium/střední. Bohužel nevím kam. Proto bude tyto prázdniny pořád zkoušet nejrůznější věci, k níž patří zaznamenávání mých čiností zde.
A co budete dělat vy celé léto?
Ozvu se znovu po pár dnech,
přeju hezké prázdniny.
Alexis