Prázdninové bláznovství nazvané Pokémon GO

14. července 2016 v 20:04 | Alexis |  Názory a myšlenky
Pokémon Go. Každý o něm slyšel a většina hrála. Pojďte si přečíst můj článek a sami něčím přispějte do komentářem !


Tato aplikace byla před nedávnem neoficiálně vypušněna a za krátkou dobu se stala velmi oblíbenou hrou. Četla jsem články o profesionálních trenérech, kteří si za to nechávají platit, o fotkách s pokémony na ne příliš hodících se místech a slyšela jsem o něm včera nejméně 10krát. Ale je to dobře, že nás tyto sice zábavné, přesto navykové hry ovládají? Přiznávám se, že jsem to chtěla zkusit, naštěstí mě zastavila moje úžasně malá pamět'.
Pokud většina lidí mluví jen o jedné věci, jsou jenom dva druhy lidí lidí. Nejčastěji se k nim chceme přidat abychom se necítili odstrčeně a druzí splikaci ignorují. Oblíbenost někdy odpuzuje. Následně, aniž by člověk měl s appkou zkušenosti ji odsoudí za obyčejnou hru a její hráče jako stádo ovcí bez mozků - reakce je tedy přehnaná, i když je to trochu pravda.
Teď se zamysleme... jaké plus pokémoni přináší? Mladší generace chodí víc ven! Dobrá zpráva to sice je, avšak...Doopravdy musí vyjít taková to hra, abychom byli více na vzduch? Dospělí se o tento výsledek snaží několik roků. Vzpoměňte si na tábory, různé sportovní akce a festivali pro děti s malým úspěchem.

Mám tedy otázku:

Co si o hře myslíte?


Chci poděkovat Smilee za podporu, rady a prakticky za pomoc s blogem. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama